GRAD ZAGREB

GRAD ZAGREB

 

Ovaj popis je sastavljen na temelju podataka koji su nam dostupni. Ako primijetite nešto neispravno na popisu, molimo Vas, javite nam kako bismo ga mogli dopuniti.
Javite nam se na: ada.pavlic-cottiero@zg.t-com.hr

 

Hrvatski Leskovac
Dječji vrtić Hrvatski Leskovac, Potočna 9
Kašina
OŠ Vugrovec, Ivana Mažuranića 43
Sesvete
I. osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16
OŠ Brestje, Potočnica bb
OŠ Sesvete, Ivana Gorana Kovačića 19
Dječji vrtić Leptir, Ivana Gorana Kovačića 20
Dječji vrtić Sesvete, Ive Tijardovića 9
Logopedski kabinet Blaži, Bjelovarska 3

Zagreb – osnovne škole
I. osnovna škola Bartola Kašića, Vrisnička 4
OŠ Ante Kovačića, Kotarnica bb
OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5
OŠ Davorina Trstenjaka, Krčka 3
OŠ Frana Galovića, Školski prilaz bb
OŠ Frana Krste Frankopana, Ivanićgradska 24
OŠ Grigora Viteza, Kruge 46
OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska 7
OŠ Gustava Krkleca, Božidara Magovca 103
OŠ Ivana Mažuranića, Javorinska 1
OŠ Jordanovac, Jordanovac 108
OŠ Josip Jurja Strossmayera, Varšavska 18
OŠ Josipa Račića, Srednjaci bb
OŠ Kralja Tomislava, Nova cesta 92
OŠ Lovre pl. Matačića, Joze Laurenčića bb
OŠ Marina Držića, Nalješkovićeva 4
OŠ Markuševec, Markuševečka cesta 160
OŠ Mate Lovraka, Aleja Blaža Jurišića 13
OŠ Medvedgrad, Strma cesta 15
OŠ Nad lipom, Nad lipom 13
OŠ Nikole Tesle, Matečićeva 67
OŠ Prečko, Dekanići 6
OŠ Rudeš, Jablanska 51
OŠ Savski Gaj, Remetinečka cesta 64a
OŠ Stenjevec, Bolnička 92
OŠ Susedgrad, Bolnička 60a
OŠ Tituša Brezovačkog, Špansko 1
OŠ Voltino, Vinkovačka 1
OŠ Vukomerec, Porečka 7c
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8a
Privatna OŠ Nandi, Gračanska 9

Zagreb – dječji vrtići
Dječji vrtić Bajka, Zorkovačka 8
Dječji vrtić Budućnost, Mihanovićeva 30
Dječji vrtić Bukovac, Trnac 67
Dječji vrtić Cvjetnjak, Nova Ves 55, Samostan Antunovac
Dječji vrtić Cvrčak, Turopoljska 29
Dječji vrtić Duga, I. Ferenčica bb
Dječji vrtić Grigor Vitez, Ratarska 5
Dječji vrtić IBM, Cerska bb
Dječji vrtić Izvor, Prilaz Đure Deželića 30
Dječji vrtić Jarun, Bartolići 39a
Dječji vrtić Maksimir, Aleja Antuna Augustinčića 4
Dječji vrtić Malešnica, Ante Topića Mimare 34
Dječji vrtić Mali princ, Lašćinska cesta 17
Dječji vrtić Matije Gupca, Braće Cvijića 18
Dječji vrtić Palčica, Saliha Alića 4
Dječji vrtić Petar Pan, Španovićeva 18
Dječji vrtić Potočnica, Ulica grada Vukovara 18
Dječji vrtić Siget, Siget 12
Dječji vrtić Sunce, III Poljanice 2
Dječji vrtić Šuma Striborova, Ivana Gundulića 22a
Dječji vrtić Šumska jagoda, Sveti duh 75
Dječji vrtić Travno, Aleja Božidara Magovca 10
Dječji vrtić Trešnjevka, Badalićeva 24
Dječji vrtić Vedri dani, Makančeva 11a
Dječji vrtić Vjeverica, Ksaverska cesta 14
Dječji vrtić Vrapče, Nikole Gorjanskog 7
Dječji vrtić Vrbik, Gagarinov put 10
Dječji vrtić Zapruđe, Baburičina 11
Privatni dječji vrtić “Dječja igra”, Aleja Blaža Jurišića 9
Srčeko, privatni Montessori dječji vrtić, Pantovčak 104d

Zagreb – ustanove
Poliklinika SUVAG, Ljudevita Posavskog 10
Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Znanstveno-učilisni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83f
Bolnica za djecu s motoričkim i neurorazvojnim teškoćama, Goljak 2
Dom za djecu i omladinu Josipovac, Nazorova 49
Dom za odgoj djece i mladeži Zagreb, Svetog Mateja 70a
DZ Željezničar, Grgura Ninskog 3
Centar za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj, Ilica 83
KB Sestre milosrdnice, Vinogradska 29
KB Sveti duh, Sveti duh 66
KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
KB Merkur, Zajčeva 19
Klinika za dječje bolesti Zagreb, Klaićeva 16
Opća bolnica Sveti duh, Zavod za ORL, kirurgiju glave i vrata, Sveti duh 64
ORL Klinika Šalata, Fonijatrijski centar, Šalata 4,
Poliklinika za zaštitu djece grada Zagreba, Argentinska 2, Gajnice
Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež, Kukuljevićeva 11
Centar za odgoj i obrazovanje Vinko Bek – osnovna škola, Nazorova 53
Dnevni centar za radnu terapiju i rehabilitaciju Mala kuća, Njegoševa 3
Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje djece i mladeži, Dubrava, Prilaz Tomislava Špoljara 2
Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Goljak 2
Centar za rehabilitaciju Sloboština, Nikole Andrića 3
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Gornje Prekrižje 48,
Centar za rehabilitaciju Zagreb, Orlovac 2
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Avenija sv. Mateja 70
Centar za obitelj, djecu i mlade, Trg I. Kukuljevića 1, Špansko
Srednja škola, Centar za odgoj i obrazovanje, Zagorska 14


Zagreb – privatni logopedski kabineti
Apex – rehabilitacija govora i jezika, Sermageova 3,
Centar za logopediju, Slovenska 5
En-ten-tini, logopedski kabinet, Dubrava 240
Jezik i govor, Ivšićev prilaz 9
Kraljev govor, logopedski kabinet, Bistranska 15a
Kreativne terapije Vrutak, Kraljevićeva 6
Lapsus linguae, Kaptol centar, Zavojna 8
Lingua – studio za govornu komunikaciju, Tratinska 34/4
Logopedski kabinet, Lopatinečka 13
Logos – Kalos, studio za govornu komunikaciju, Kamaufova 10
Logoped, Belostenčeva 3
Logopedski centar mr.sc. Suzana Jelčić Jakšić, Nehajska 36
Logokor, Kraljevićeva 6
Logopolis, Andrije Kačića Miošića 21
Logopedski centar “Logos”, M. Divkovića 3
Logopedski kabinet, vježbaonica i savjetovalište za teškoće glasa i govora, Padine 28
Logopedski kabinet ABC, Ožujska 23, Vrbani
Logopedski kabinet “LOGO LABOS”, Krajiška 12
Logopedski studio, Bauerova 34
Logotherapia, Martićeva 18
Savjetovalište Učenje problema nema – logopedske vježbe, Svibovac 4
Logopedski kabinet Verbum sanum na adresama
Jarun 43 i Storžička 2c, Gajnice

Hrvatska udruga za disleksiju © 2014