SPLITSKO-DALMATINSKA

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

 

Ovaj popis je sastavljen na temelju podataka koji su nam dostupni. Ako primijetite nešto neispravno na popisu, molimo Vas, javite nam kako bismo ga mogli dopuniti.
Javite nam se na: ada.pavlic-cottiero@zg.t-com.hr

 

Baška Voda
OŠ Bariše Granića Meštra, Spiline 2
Brela
Dječji vrtić Brela, Trg žrtava Domovinskog rata 1
Donji Muć
OŠ Braće Radića, Vrba bb
OŠ kneza Branimira, Donji Muć
Hvar
Dječji vrtić V. Božitković, Hanibala Lucića bb
Kaštel Novi
Centar za smještaj i rehabilitaciju Mir, Rudine bb
Kaštel Stari
OŠ Prof. Filip Lukas, Put Banovine bb
Klis
OŠ Petra Kružića, Megdan bb
Komiža
OŠ Komiža, Školska 11
Krivodol
OŠ Tin Ujević, Ivana Pavla II 16
Makarska
OŠ Petra Perice, Zelenka bb
OŠ Stjepana Ivičevića, Ante Starčevića 14
Dječji vrtić Biokovsko zvonce, Moližanskih Hrvata 2
Omiš
OŠ Josipa Pupačića, Trg kralja Tomislava 1
Podstrana
OŠ Strožanac, Blato 1
Proložac
OŠ Ivan Leko, Trg dr. Franje Tuđmana 6
Seget Donji
OŠ Kralja Zvonimira, Školski prilaz 8
Sinj
OŠ Marka Marulića, Vladimira Nazora 4
Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Odjel Sinj, Put ferate bb
Slatine
OŠ Slatine, Put Lovreta 1
Solin
OŠ Don Lovre Katića, Put Majdana 3
Dječji vrtić Cvrčak, Zvonimirova 71
Split
OŠ Bol, Hrvatskih iseljenika 10
OŠ Dobri, Kliška 25
OŠ Gripe, Alojzija Stepinca 12
OŠ Kman – Kocunar, Benkovačka 10
OŠ Lučac, Omiška 27
OŠ Manuš, Vukovarska 11
OŠ Marjan, Ljudevita Gaja 1
OŠ Mertojak, Doverska bb
OŠ Plokite, Slavonska 13
OŠ Pojišan, Viška 12
OŠ Pujanke, Ive Tijardovića 30
OŠ Ravne njive, Sarajevska 30
OŠ Skalice, Put Skalica 18
OŠ Spinut, Teslina 12
OŠ Split 3, Bruna Bušića 6
OŠ Sućidar, Perivoj Ane Roje 1
OŠ Trstenik, Dinka Šimunovića 22
OŠ Visoka, Vrh Visoke 32
Dječji vrtić Cvit mediterana, Tršćanska 29
Dječji vrtić Grigor Vitez, Kliška bb
Dječji vrtić Marjan, Put svete Mande 11
Dječji vrtić Radost, Hercegovačka bb
Splitska udruga za osobe s disleksijom, Matoševa 29
Dom za djecu Maestral, J. Šižgorića 4
Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Brune Bušića 30
Centar za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj, Radnička 2
KBC Firule, Spinčićeva 1
Poliklinika za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju,
1.lokacija: Put Meja 5
2.lokacija: DZ “dr. Petar Vitezica”, Antuna Gustava Matoša 2
Savez humanitarnih organizacija, Tršćanska 53
Centar za logopediju i matematiku SilabuS, Teslina 25
Lo-go, privatni logopedski kabinet, Viška 3
Splitske Toplice
Klinička bolnica, Odjel za fizikalnu medicinu, rehabilitaciju i reumatologiju, Marmontova 4
Strožanac
OŠ Strožanac, Blato 1
Supetar
OŠ Supetar, Porat 25
Tijarica
OŠ Stjepan Radić, Tijarica donja bb
Trilj
OŠ Trilj, Poljičke republike 18
Trogir
OŠ Majstora Radovana, Put Demunta 12
OŠ Petra Berislavića, Obala bana Berislavića 16
Vis
OŠ Vis, Viškog boja 10
Vrgorac
OŠ Vrgorac, Matice Hrvatske 9
Dječji vrtić Vrgorac, Matice Hrvatske 13
Vrlika
Centar za rehabilitaciju Fra Ante Sekelez, Ulica 30. svibnja 16
Žrnovnica
Osnovna škola Žrnovnica, Hrvatskih velikana 41

Hrvatska udruga za disleksiju © 2014